« Novější zprávy celkem příspěvků: 137
vypisuji: 41 - 50
Starší zprávy »

12/12/09 (13:42) kuba.jandus@seznam.cz
lidi prosím, ve firefoxu mi klávesnice píše zprava doleva a nemůžu přijít na to, jak to na té klávesnici přehodit zpátky, budu moc vděčný když mi někdo napíše na email, jak to přehodit, moc Vám děkuju
12/12/09 (13:37) kuba
mam stejnej problém jako nt, ale ve firefoxu, taky píšu zprava do leva a za boha nemůžu přijít na to, jak to přehodit zpátky, nevíte někdo prosím, kdyžtak napište na email, moocccc děkuju
17/11/09 (13:15) <?<?
mam problem.. potrebuju pomoci.. mam notebook fujitsu siemens a mam nejakou zadelanou klavesnici.. nepise mi to hacky a carky.. a vsechny symboly sou prehazeny.. potrebuju pomoct jak to vratim z5..
26/10/09 (07:54) Jana
Mojmíre, dvě češtiny na jednom počítači jdou, jednu nastavíš jako výchozí a na druhou přepínáš jako když přepínáš třeba z češtiny na angličtinu. ale řekla bych že nejlepší je mít dva uživatelské profily a na každém to mít jinak
14/07/09 (00:43) mojmír
Otec (83) měl kdysi 2 roky v zahraničí anglický psací stroj a tak si zvykl na QWERTY, že ho vyžaduje i na PC. Já píši všemi desti a musím mít na stejném počítači QWERTZ, 2 češtiny mi tam dát nešly, vyřešil jsem to bez nějakého prográmku, přidal jsem klávesnici ZULU a rozložení kláves jsem dal české QWERTY. Já píši na klávesnici CS a on na klávesnici ZULU a oba jsme spokojeni.
10/07/09 (22:54) buh
ahoj, diky za návod na qwerty ceskou klavesnici, usetri mi to spoustu casu a nervu:-)
30/05/09 (20:42) Miloš
To je opravdu závažný problém, navrhuji sepsat petici do Evropského parlamentu.
30/05/09 (12:35) Pavel Dvořák
to> Josef
Ano takový software existuje. Jmenuje se Microsoft Keyboard Layout Creator a je to freeware, je tedy volně ke stažení na netu, nebo přímo na stránkách Microsoftu.
30/05/09 (12:33) josef
Existuje nějaký software, který umí po stisku určité klávesy vygenerovat i klávesu jinou (nebo pouze tu jinou) ?? např. stisknu P , ale napíše se P a M , nebo třeba jen to M?
děkuji moc za pomoc.
18/04/09 (16:44) Tomáš Neugebauer
Pro Slavo:
Váš nápad sleduje pouze cíl, avšak nevyhodnotil jste cestu k němu. Čistě teoreticky by to asi bylo možné, avšak bylo by to značně náročné, neboť navrhujete nelogický postup - vygenerovat znak, vymazat jej, vygenerovat nový a vygenerovat soutisk vymazaného a nového znaku. V důsledku toho by se výrazně zpomalilo generování psaní a vyžádalo by si to zásadní změnu v logice psaní. Tedy celá řada negativ proti pouhému jednomu pozitivu. Takže se nejedná o lepší způsob.

Jen pro upřesnění, pokud klávesa bude plnit funkci Backspace, nejedná se již o mrtvou klávesu, neboť provádí pohyb kurzoru.

Přidejte názor:

Jméno:
Email:
Vzkaz:
   
 
Česká klávesnice, změna pozic písmen Z a Y
Uživatel:
Nepřihlášen
Přihlásit se »


Anketa:
Změna pozice Z a Y na české klávesnici oproti anglické: Hlasovalo 5121 lidí.


Mejling list:
Chci se dozvědět aktuální novinky ohledně změny pozice kláves Z a Y
(max. 1x měsíčně)

Zde zadejte Váš email

Česká klávesnice, změna pozic písmen Z a Y