Členství - Přidejte se

Na této stránce máte možnost stát se členem projektu a dozvědět se detailní informace o projektu.

Pokud Vás tato problematika zaujala a zajímáte se o vývoj celého projektu, zde si můžete vytvořit uživatelský účet. Po zalogování do účtu se dozvíte zásadní reakce našich senátorů, novinářů a významných osob českého kulturního dění.


Registrační formulář:

Nick / přihlašovací jméno:
Heslo:
Potvrzení hesla:
   
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
   
 Ohledně členství

Členství je velice jednoduchá věc. Unitř účtu můžete sledovat vyjádření odborníků k této porblematice i zpětně od začátku projektu. Přidáváme zde také důležité okamžiky ohledně tématu české klávesnice. Vetšinou však maximálně jednou za půl roku jeden nový příspěvek s tím nejdůležitějším. Ve svém účtu můžete také sami přidávat svě vlastní zkušenosti s touto problematikou, popřípadě vavrhovat změny.

Mimo prohazování Z a Y jsme se vícekrát setkali s kritikou rozložení číslníku. Tedy rozložení čísel na číselné klávesnicii, které je opačné oproti číslenému rozložení u telefonů. Tato problematika nás ovšem příliš nezajamí v tom ohledu, že se jedná o standardní nastavení, které je na všech klávesnicích stejné. Nejedná se tedy o nějakou mutující chybu, která je nesmyslně apikována na českou klávesnici, ale jedná se o obecné nastavení a tedy z našeho pohledu nastavení správné.

Vítejte tedy na českáklávesnice.cz

Česká klávesnice, změna pozic písmen Z a Y
Novinky:
Nová zkratka v prostředí Windows 10. Funkce "PrintScreen" nyní pod zkratkou: Windows+Shif+S. Následně táhněte myší.
/
Další zajímavostí je: Chyďte myší za lištu okna a potřeste ↔ sem a tam několikrát. Všechny ostatní okna mimo to, které držíte, se minimalizují. A tak si uděláte rychle pořádek v oknech na ploše. Docela fajn funkce.


Uživatel:
Nepřihlášen
Přihlásit se »


Anketa:
Které rozložení klávesnice nejčastěji používáte? Hlasovalo 5005 lidí.


Mejling list:
Chci se dozvědět aktuální novinky ohledně české klávesnice a jejího nastavení. (max. 1x ročně)

Zde zadejte Váš email

Česká klávesnice, změna pozic písmen Z a Y