Kontakty / členství

Veškeré dotazy nebo připomínky směřujte na e-mailovou adresu paveldvorak2005@gmail.comČeská klávesnice - Dream Team (VIP členové)

Pavel Dvořák
Pavel Dvořák
svěží design & idea
Pavel Dvořák
Petr Macháček
svěží IT support
Marek Hoblík
Marek Hoblík
svěží sound effects
Evička Moravcová
Evička Moravcová
svěží women's fashion
Patrik Pavlichek
Patrik Pavlichek
svěží P.R.
Vendula Šulová
Vendula Šulanová
svěží fashion designer
Tomáš Vojtas
Tomáš Vojtas
svěží street fashion
Martin Hrdina
Martin Hrdina
svěží graphical advice
Matěj
Matěj
svěží technology consultancy
Členství - Přidejte se

Zde máte možnost stát se členem projektu a dozvědět se detailní informace


Pokud Vás tato problematika zaujala a zajímáte se o vývoj celého projektu, zde si můžete vytvořit uživatelský účet. Po zalogování do účtu se dozvíte zásadní reakce našich senátorů, novinářů a významných osob českého kulturního dění.


Registrační formulář:

Nick / přihlašovací jméno:
Heslo:
Potvrzení hesla:
   
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
   
 Ohledně členství

Členství je velice jednoduchá věc. Unitř účtu můžete sledovat vyjádření odborníků k této porblematice i zpětně od začátku projektu. Přidáváme zde také důležité okamžiky ohledně tématu české klávesnice. Vetšinou však maximálně jednou za půl roku jeden nový příspěvek s tím nejdůležitějším. Ve svém účtu můžete také sami přidávat svě vlastní zkušenosti s touto problematikou, popřípadě vavrhovat změny.

Mimo prohazování Z a Y jsme se vícekrát setkali s kritikou rozložení číslníku. Tedy rozložení čísel na číselné klávesnicii, které je opačné oproti číslenému rozložení u telefonů. Tato problematika nás ovšem příliš nezajamí v tom ohledu, že se jedná o standardní nastavení, které je na všech klávesnicích stejné. Nejedná se tedy o nějakou mutující chybu, která je nesmyslně apikována na českou klávesnici, ale jedná se o obecné nastavení a tedy z našeho pohledu nastavení správné.

Vítejte tedy na českáklávesnice.cz


REKLAMA:


Česká klávesnice, změna pozic písmen Z a Y
Novinky:
Nové zkratka v prostředí Windows 11. Ke každému písmenu klávesnice je přiřazena zkratka pokud je písmeno stisknuto zároveň s klávesou Windows, která se nachází mezi Ctrl a Alt. Doporučujeme vyzkoušet všechny :)
/
Asi nejpraktičtější jsou pak zkratky při stisktuntí klávesy Windows a šipek. Těmito zkratkami umisťujete a zarovnáváte aktivní okno. Vyzkoušejte také tlačtké Windows + Alt + šipky. Neobo pravý Alt+šipky mění směr monitoru.


Uživatel:
Nepřihlášen
Přihlásit se »


Anketa:
Které rozložení klávesnice nejčastěji používáte? Hlasovalo 6346 lidí.


Mejling list:
Chci se dozvědět aktuální novinky ohledně české klávesnice a jejího nastavení. (max. 1x ročně)

Zde zadejte Váš email

Česká klávesnice, změna pozic písmen Z a Y